Yaşam

Soyu Tükenmekte Olan Hayvanlar Güçlü Animasyonda “Bir Rüya Gördüm” Duygusal Söyler

Beğendim
Beğendim Bayıldım Hahaha Süper Üzüldüm Kızdım

Yaban Hayatı Koruma Film Festivali (WCFF), çevresel biyoçeşitliliği korumanın önemi hakkında izleyicileri “bilgilendirmek, meşgul etmek ve ilham vermek”  misyonuyla çevre odaklı etkileşimli etkinlikler üretir. Her yıl düzenlenen festivaliyle organizasyon, en iyi bağımsız film yapımcılarının güçlü çalışmalarını sergilerken, Zombie Studio’nun “Rüyası” ile mükemmel ve keskin bir örnek teşkil eder.

Bu canlandırmada, hayvanlar Les Misérables’dan “Ben Bir Rüya Gördüm ”’ün duygusal bir yorumunu söylüyorlar . Video yaşam alanlarında mutlu bir şekilde var olan canlılarla açılır: mavi bir balina patlaması, kahverengi bir pelikan suyu süzer, bir gergedan yavrularıyla koşar ve bir çift bebek arpası damlası karda oynar.

Ancak aniden, video ürkütücü erkekler her ortamı istila ettiğinde kötü bir dönüş yapar. Trajik bir şekilde, hayvanlar silahları, kulüpleri, zıpkınları ve kirlilikleriyle eşleşmiyor ve video, fok yavrularının söylediği gibi can sıkıcı bir sonuca varıyor: “Şimdi hayat hayal ettiğim rüyayı öldürdü.”

Zombie House, videoyu 2016’da Yaban Hayatı Koruma Film Festivali için bir tanıtım filmi olarak yarattı. Şimdi birkaç yaşında olmasına rağmen, ödüllü eser, hâlâ yapamayacağımız bir hatırlatma olarak hizmet etti. rüya tükenmek üzere. ”

Zombie Studio tarafından can sıkıcı bir video olan “Rüya” da, kritik olarak nesli tükenmekte olan hayvanlar, Les Misérables’dan “Rüya Gördüm” diyen keskin bir şekilde şarkı söylüyor

Bu güçlü animasyonun perde arkasına geçin.

Beğendim
Beğendim Bayıldım Hahaha Süper Üzüldüm Kızdım
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2019 avustos powered by avustos.com

To Top