Tasarım&Sanat

Her Seviyedeki Sanatçı için 11 Kolay Akrilik Resim Tekniği

Beğendim
Beğendim Bayıldım Hahaha Süper Üzüldüm Kızdım

Akrilikler konusunda yeni veya ister bir süredir resim yapıyor olun, her zaman öğrenmek için yeni teknikler vardır. Akrilik boyama teknikleri bilginizi genişleterek, eşsiz bir özgürlükle yaratıcı bir şekilde çalışmak mümkündür. Bu nedenle, boya ile çalışmanın yeni yollarını denemekten ve denemekten korkmayın.

Akriliklerle boyamayı öğrenirken, istediğiniz görüntüyü oluşturmak için yavaş yavaş hileci repertuarınızı oluşturacaksınız. Büyük Eski Usta ressamların bazı teknikleriyle çalışmaya başladığınızda, daha da ressamlık eserler üretebileceksiniz. Size yardımcı olmak için, yeni başlayanlar YouTube’da tonlarca resim öğretici bulacaksınız, bu da akriliklerle nasıl çalışılacağı hakkında harika bilgiler verecektir.

Sizi yola çıkarmak için, en yaygın akrilik boyama tekniklerinden 11’ini ve sizi sanatsal özgürlüğe götürecek hızlı öğreticileri araştırdık. Ayrıca kuruma zamanlarını, dokularını ve kıvamlarını değiştirerek pigmentlerinizi bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olacak bazı akrilik ortamlarına da bakacağız.

Syda Productions / Shutterstock stok fotoğrafları

Syda Productions / Shutterstock stok fotoğrafları

Bu kolay boyama tekniklerini ustalıkla akrilikle nasıl boyayacağınızı öğrenin.

KURU FIRÇA

Resimlere boyut ve doku eklemek için harika bir teknik olan kuru fırça , özellikle çim veya kabarık bulutların kanatlarını oluşturmak için manzara resimlerinde faydalı olabilir. Aynı zamanda bir alt boyaya vurgu ve boyut eklemek için mükemmel bir tekniktir. Fırçanızı boya ile doldurun ve ince düzensiz çizgiler oluşturmak için doğru miktarda boyaya sahip olduğunuzdan emin olmak için başlamak üzere başka bir yüzeyde test edin.

YIKAMA

Akrilik yıkama tekniği, suluboya bir görünüm için saydam renk katmanları oluşturmanıza olanak sağlar. Bitmiş sonuç kalıcı olarak belirlenir ve ne kadar su eklediğinize dikkat etmek istersiniz – boyanın canlı renklerini ve cilt özelliklerini korumak için iyi bir kural,% 30’dan fazla sudur. Bir akış yardım ortamı kullanılması , pigmentten ödün vermeden yıkama tutarlılığı elde etmenizi sağlar.

KESİKLİLEME

Çoğu insan düşünmek Georges Seurat ve Noktacilik zaman kesiklileme bahsedilmiştir. Bu kolay, çok yönlü teknik, küçük boya noktalarının yüzeye uygulanmasını sağlayan sert fırçalarla uygulanır. Farklı renkleri katmanlandırarak, her resimde boyut ve doku yaratan ince renk karışımları yapmak mümkündür.

DÖKME

Akrilik dökümü soyut sanat yapmanın eğlenceli ve yaratıcı bir yoludur. Akrilik dökmenin ürettiği pshedhedic resimler, farklı dökülme ortamları dahil edilerek arttırılabilir. Akışkan akrilik kullanmak ve kendinizi her seferinde farklı bir sonuç veren dağınık ama eğlenceli bir deneyim için hazırlamak isteyeceksiniz!

SPLATTERİNG

İçindeki Jackson Pollack’ınızı kanalize edin ve sıçrayan tekniği soyut başyapıtlar yaratmaya çalışın . Akışkan akriliklerin kullanılması ve su veya bir akış ortamı ile inceltilmesi , işleme büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Yukarıdan damlayabilir veya boya fırçasını almak için ıslak fırçanızı hareket ettirebilirsiniz. Temiz, canlı tonlar elde etmek için renklerin lekeler arasında kurumasına dikkat edin.

Beğendim
Beğendim Bayıldım Hahaha Süper Üzüldüm Kızdım
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2019 avustos powered by avustos.com

To Top