FOTOĞRAFÇILIK

Eski iPhone’unu Sanat’a Dönüştürür ve Çerçeveleyerek Açar

Beğendim
Beğendim Bayıldım Hahaha Süper Üzüldüm Kızdım

Bozuk bir telefon, hepimizin aşina olduğu sinir bozucu ama kaçınılmaz bir kaderdir. Çoğu insan eski cep telefonlarını çöpe atıp geri dönüştürürken , Reddit kullanıcısı The Incorporeal onun sanatını yaptı. Thrifty creative, ölü iPhone’unu çözdü ve bireysel parçaları ahşap bir çerçeveye yerleştirdi.

Bu, The Incorporeal’in yarattığı ilk teknoloji sanatı değil. Sanatçı ayrıca bir iPhone 5, 4S ve 4 de dahil olmak üzere diğer iPhone modellerinin parçalarını çerçeveledi. Sonuçlar şaşırtıcı derecede güzel ve en yeni eseri bir sanat galerisine ait gibi görünüyor. Ekran, batarya, mantık kartı ve diğer küçük öğeler, çerçevenin içine dikkatlice tek tek yerleştirildi. Küçük vidalar bile düzgün bir şekilde ızgara düzeninde düzenlenmiştir.

 

“Çok zor bir süreç değil, çok uzun sürüyor” diyor sanatçı Reddit . “Tüm vidaları çıkarmak için çok küçük bir Philips kafa kullandım ve elimden gelen her şeyi parçaladım. Daha sonra iki cam bölmeli güzel bir çerçeve buldum. Daha sonra bileşenleri nasıl sevdiğimi ayarladım ve onları doğrudan cama yapıştırdım. ”

Eski telefonunuzu da anmak istiyorsanız, TheIncorporeal şu ​​anda komisyon kabul ediyor. Onunla [email protected] aracılığıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz .

 

 

 

Beğendim
Beğendim Bayıldım Hahaha Süper Üzüldüm Kızdım
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2019 avustos powered by avustos.com

To Top