TEKNOLOJİ

15.000 Kelebekden 19.Yüzyıl Binalarını İstila Ediyor

Beğendim
Beğendim Bayıldım Hahaha Süper Üzüldüm Kızdım

Yıllar boyunca, çok disiplinli sanatçı  Carlos Amorales , çarpıcı siyah kelebek dizileriyle bizi büyüledi . Black Cloud olarak adlandırılan bu proje, galeriler, kiliseler ve en son da İtalya’daki bir sanat eseri dahil beklenmedik yerlere kağıt kelebek sürüleri yerleştiriyor.

Amurales, kişisel sergisi The The Accursed Hour için Fondazione Adolfo Pini’yi 15.000 çırpınan böcekle doldurdu  . Tavanlara yapışırken ve duvarlarda tünemişken, kelebekler, 19. yüzyıldan kalma güzel binayı doğruca hayal dışı bir sahneye dönüştürürler.

Ancak Black Cloud’un ilham kaynağı tamamen gerçeküstü değil. Duygusal görüntüleriyle, büyük çaplı kurulum “bize dünyadaki son derece güncel tutarsızlıklar ve gerilimlerden bahsediyor” (özellikle de vakfın Meksika’da Amorales’in anavatanında açıkladığı gibi).

Bu sembolik kâğıt yaratıklara ek olarak, The The Accursed Hour ayrıca Kıvrımlı Yaşam’dan birsiluet koleksiyonu , insan şiddetini keşfeden bir dizi ve varlığını da içeriyor . Animasyon videosu, film şeridi ve diğer kurulu eserlerin ortaya çıkmasıyla birlikte, Kıvrımlardaki Kara Bulut ve  Yaşam, Amorales’in eklektik ama onun pratiğine yönelik birleşik yaklaşımını sergiliyor.

Kabul Edilen Saat  şu anda 8 Temmuz 2019 tarihine kadar Fondazione Adolfo Pini’de görülüyor.

Fondazione Adolfo Pini’yi deviren siyah kağıttan bir kelebek sürüsü 

 

 

 

 

 

 

Beğendim
Beğendim Bayıldım Hahaha Süper Üzüldüm Kızdım
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2019 avustos powered by avustos.com

To Top